Sprzęt - PAINTBALL ZACHODNIOPOMORSKIE ZŁOCIENIEC CZAPLINEK IMPREZY INTEGRACYJNE IVENTY POJEZIEŻE DRAWSKIE

Przejdź do treści
SPRZĘT DO GRY W PAINTBALL 0,68 CAL

 

Od 2016 roku podstawowym markerem ( pistolet ) na naszym polu gry jest  nowej generacji Tippmann FT-12 Rental.  Najlepszy marker do zastosowania komercyjnego oraz do gier w rużnych warunkach terenowych i pogodowych. Trwałość, prostota i niezawodność to główne cechy tego markera, który przez niektórych znawców nazywany jest paintballowym "kałasznikowem". Jego opinia o niezawodności  słynie na całym świecie.
Dla mniej wymagających ale również niezawodny marker w posiadaniu naszej firmie jest Spyder Sonix który polecamy głównie paniom i młodzieży ze wzgledu na jego niską wagę.
Każdy gracz oczywiście obowiazkowo otrzymuje doskonałe maski Tippmann Valor. Najważniejszym atutem maski jest system podwójnej szybki uniemożliwiającej nadmiernemu poceniu szybki a wraz z połączeniem ANI FOG jest to raczej niemożliwe aby szybka mogła  zaparować. Ponadto zintegrowany daszek i lekka konstrukcja całej maski stanowi ulubionym elementem ochrony gracza paintballowego.
Do dyspozycji każdy otrzymuje sort mundurowy - jednoczęściowy kombinezon lub dwóczęściowe mundury z domobilu BRYTYJSKIEGO lub NIEMIECKIEGO.Wróć do spisu treści